תהליך הדפסה על בגדים

אם בעבר, הדפסה על בגדים הייתה מוכרת לנו בעיקר מחולצות בית הספר עליהן התנוסס בגאווה סמל בית הספר, כיום אנו עדים למהפכת ההדפסה ותוצאותיה המופלאות והאיכותיות על סוגים שונים של בדים ובגדים. במאמר זה נתמקד בכל הקשור אל תהליך ההדפסה ואף נספק מספר טיפים אודות הדפסה על בגדים. הבה נתחיל..

 

למה דווקא הדפסה על בגדים?

קיימת דרישה רבה לשירות הדפסה על בגדים הן בקרב המגזר הפרטי ובעיקר בקרב הסקטור העסקי. אם גם אתם מעוניינים למתג את העסק שלכם או את אחד ממוצריו או שירותיו, הדפסה על בגדים יכולה להיות הפתרון האידיאלי עבורכם ונראה שרוב בעלי העסקים הגיעו כבר למסקנה זו, שכן רובם מעוניינים להזמין חבילות ומתנות אשר כוללות מוצרי רקמה וביגוד עליו מודפס שם העסק, לוגו העסק או הדפסה של שם או ציור של אותו מוצר של החברה, אותו מעוניינים למתג ולפרסם. נכון להיום יש אפשרות להזמין הדפסה על בגדים, כמו למשל הדפסה על חולצות, שמיכות, חמצווארים ופרטי לבוש נוספים. היתרונות של הדפסה על בגדים הם שמדובר על מוצרים שמישים אותם לובשים או בהם משתמשים, דבר אשר מוביל אותנו ליתרון השני, כלומר לחשיפה הטבעית של העסק, המוצר או השירות של החברה המודפסים בכיתוב או בציור על הבגד.

 

התאמת ההדפסה המתאימה – חשוב ביותר!

ישנן שיטות שונות של הדפסה על בגדים, כאשר המוכרות ביותר הן הדפסת משי, הדפסה על טקסטיל, הדפסה דיגיטלית ישירה על בגדים, הדפסה על נייר טרנספר, הדפס סובלימציה וחיתוך צורני. שיטת ההדפסה תמיד תותאם לסוג הבד עליו מעוניינים להדפיס, לעיצוב אותו מעוניינים להדפיס ולכמות המבוקשת. כיוון שרוב בתי העסק אשר מעוניינים בהדפסה על בגדים, אינם מומחים בתחום זה, חשוב לוודא שאתם פונים אל חברה מקצועית בתחום ההדפסה והרקמה המודפסת, חברה אשר מעסיקה מומחים בתחום זה, מחזיקה בציוד משוכלל המתאים לסוג ההדפסה וכזאת אשר יכולה לומר ללקוחותיה מה סוג ההדפסה המתאימה ביותר למטרה שלהם.

 

תהליך ההדפסה על בגדים

  • איפיון מקדים – הצעד הראשון יהיה איפיון מקדים של צרכי הלקוח ותקציבו. לאחר מכן הלקוח יאמר מהו אותו פריט עליו הוא מעוניין שיודפס לוגו, כיתוב או ציור כלשהו. כאן חשוב לברר אודות איכות החולצות ואת סוג ההדפס וזאת על מנת להבטיח שההדפס יחזיק מעמד לאורך זמן.
  • בחירת לוגו או כיתוב – הצעד השני יהיה לבחור את אותו לוגו, כיתוב או אלמנט גרפי אותו מעוניינים להדפיס. לאחר מכן יש לשלוח את הקובץ הגרפי לבית הדפוס. אם אין לכם קובץ גרפי, תוכלו להיעזר במעצב הגרפי של החברה או מעצב גרפי פרטי.
  • בחירת סוג הדפסה – הצעד הבא יהיה בחירה של סוג ההדפסה. נכון להיום יש אפשרות של הדפסת משי, הדפסת פרוצס, הדפסת ויניל והדפסה ממוחשבת דיגיטלית. בנוסף, יש אפשרות להזמין הדפסה ממוחשבת של רקמה, דבר אשר יוביל לתוצאה מרשימה ביותר. הייעוץ לגבי אותו סוג הדפסה המתאים ביותר יעשה באמצעות יועץ מומחה מטעם החברה המדפיסה.

 

מוצרי רקמה והדפסה – חבילות ומתנות

אם גם אתם מעוניינים לקדם את העסק שלכם באמצעות מוצרי פרסום שונים עליהם מתנוסס לוגו החברה, כיתוב כלשהו או ציור של המוצר החדש אותו אתם מעוניינים לשווק, ההדפסות האידיאליות עבורכם יכולות להיות הדפסת משי או הדפסת רקמה ממוחשבת. חבילות ומתנות שעליהן מוטבעת רקמה ממוחשבת, מרשימות מאוד מבחינת מראה, אך קחו בחשבון שגם יקרות יותר, שכן תהליך הדפסה שלהן יקר יותר.

אם אתם מעוניינים במראה אלגנטי ויוקרתי תוכלו להזמין חולצות, כובעים ושמיכות עליהם מתנוסס הדפס רקמה. באם אתם מעוניינים במראה מרשים ובכמות גדולה עדיף שתבחרו באפשרות של הדפסת חולצות, כובעים וכו', שכן העלות של ההדפסה נמוכה יותר, יש אפשרות רחבה יותר מבחינה גרפית וניתן להדפיס כמות גדולה תוך פרק זמן קצר. בהצלחה!

סגירת תפריט
×
×

עגלת קניות